 ترجمه رسمی کلیه اسناد رسمی و مدارک حقوقی و غیر حقوقی
 ترجمه رسمی انواع کتب در کلیه رشته ها، مقالات و نشریات
 ترجمه وب سایت ها و پایگاه های اینترنتی
 ترجمه پروژه های نفتی، گاز، ....
 ترجمه پروژه های دانشجویی و شرکتی
 ترجمه غیر رسمی کلیه متون تخصصی
 ویراستاری حرفه ای
 اخذ تأییدیه از وزارت دادگستری و امور خارجه
 گرفتن وقت سفارت ها برای مصاحبه و تحویل مدارک جهت ویزا و امور مرتبط در این زمینه و ارائه خدمات ویژه در انجام کلیه امور مربوط به سفارت کانادا

مدارک رسمی، شامل انواع مختلف ریزنمرات و گواهی‌نامه‌های تحصیلی، اسناد سجلی و شخصی، اسناد مالکیت، اسناد شرکت‌ها، و سایر مدارکی می‌باشد که در عرف حقوقی سند خوانده می‌شوند. تایید هر کدام از این اسناد و مدارک مستلزم دارا بودن شرایطی است که به وسیله سازمان‌های ذیربط تعیین می‌شوند و در بخش شرایط تایید مدارک در این وب سایت به طور کامل توضیح داده شده‌اند.
به دلیل بسته شدن سفارت کانادا در ایران و تهران، این دارالترجمه یکی از معدود دارالترجمه های در سطح تهران و کشور می باشد که در مورد کلیه ی مراحل اخذ ویزای سفارت کانادا با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان مجرب خدمات ارزنده ای به شما مشتریان ارائه می دهد.
به دلیل تغییر پی در پی در قوانین کانادا و مراحل انگشت نگاری، برای رفاه حال مشتریان، کارشناسان ما هر گونه راهنمائی و مشاوره رایگان را در اختیار آنها قرار می دهند و جهت اخذ ویزا آنها را در تمامی مراحل همراهی می کنند.


خدمات مسافرتی و جهانگردی طهران در سال ۸۹ با مدیریت آقای حمید ملتجی مقابل سفارت کانادا در ایران-تهران تأسیس گردیده است و از آغاز تاسیس خود یکی از مراکز عمده‌ی ترجمه و تایید اسناد و مدارک بوده است و یکی از معدود مجموعه هایی است که بهترین خدمات را در زمینه ی ویزای سفارت کانادا ارائه داده است. این دارالترجمه با بهره گیری از مترجمان رسمی و مجرب توانسته خدمات ارزنده ای را به مشتریان ارائه دهد. مترجمان رسمی ما در زبان‌های مختلف، انواع و اقسام مدارک را در سریع‌ترین زمان و با حداکثر دقت و کیفیت ترجمه می‌کنند و به تایید مراجع مربوطه می‌رسانند. در شرایط اضطراری که مشتری زمان بسیار کمی برای تایید مدارک دارد سرویس ترجمه فوری امکان تایید ترجمه به طور یک روزه را نیز فراهم می‌کند. علاوه بر این، این مجموعه به دلیل موقعیت مکانی که دارد و مقابل سفارت کانادا در ایران واقع در تهران، خ مطهری، خ سرافراز می باشد، بهترین خدمات شامل هر گونه مشاوره و کلیه ی مراحل ویزای این سفارت را ارائه می دهد.
خدمات مسافرتی و جهانگردی طهران، به عنوان یکی از موفق‌ترین و معتبرترین مجموعه ها در داخل کشور با بهره‌گیری از بهترین مترجمین توانسته است برترین خدمات ترجمه رسمی و دانشگاهی را تا به امروز به مشتریان در سراسر کشور و جهان ارائه دهد.
برابر قانون پرداختن به هر گونه امر ترجمه اسناد و مدارک فقط در حوزه اختیارات مترجمین رسمی دادگستری است. اسناد و مدارکی که برای ارائه به کشورهای خارجی مورد نیاز مردم است باید به وسیله مترجم رسمی زبان مربوطه ترجمه شده و روی سربرگ‌های ویژه که از سوی قوه قضائیه تامین می‌شوند چاپ شده و پس از مهر و امضا توسط مترجم و الصاق تمبر مورد تایید اداره امور مترجمین رسمی دادگستری و وزارت امور خارجه و در صورت نیاز سفارت‌خانه‌های خارجی مستقر در ایران قرار بگیرند.

شما در هر کجای دنیا که باشید می توانید با ما با آدرس ما از طریق ایمیل، تلفن و همچنین گفتگوی آن لاین تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند گردید.

درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی طهران, در جهت ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی ، اخذ ویزای کانادا و امریکا و... با رعایت اصول مشتری مداری در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده و با بهره گیری از مترجمین خبره و کارآزموده و همچنین مشاورین حقوقی مجرب, کیفیت و صحت ترجمه را تضمین می کند.

لینک های مفید

© 2015 Tehran Tarjome. All Rights Reserved. Designed By Milad Mohsennejad

Search