• یکی از روش ها و به گفته بسیاری، بهترین روش فعلی برای ارائه درخواست ویزای کانادا، روش آنلاین است. در این روش اطلاعات متقاضی در سایت اداره مهاجرت ثبت و یک حساب کاربری برای وی ایجاد می شود. کلیه مدارک متقاضی باید اسکن شوند و در اکانت آنلاین ایشان، آپلود گردند.
  • هزینه های مرتبط با ویزا ( ۱۰۰ دلار) و انگشت نگاری (۸۵ دلار) باید در همان مرحله و به صورت آنلاین پرداخت گردند. از آن جایی که پس از سابمیت نهایی درخواست، امکان حذف و اضافه مدارک وجود ندارد؛ دقت نمایید که مدارک خود را درست و کامل تحویل نمایید. پس از به اتمام رسیدن این پروسه، نامه انگشت نگاری و برگه تاییدیه ثبت نام به همراه شماره درخواست، برای متقاضی ارسال می شود که به متقاضی اجازه می دهد ظرف مدت سی روز برای انگشت نگاری اقدام نماید.
  • مراجعه متقاضی به یکی از دفاتر شرکت VFS خواهد بود و نیازی به تعیین وقت سفارت ندارد. با توجه به دایر نبودن سفارت کانادا در ایران، اعلام شده است که متقاضیان ایرانی باید برای انگشت نگاری به بعضی از شهرها در کشورهای اطراف (آنکارا، استانبول، دبی و ابوظبی) مراجعه نمایند. با این وجود مراجعه متقاضیان به سایر نقاط، خللی در پرونده به وجود نمی آورد.
  • پس از بررسی پرونده از سوی سفارت، تصمیم گیری نهایی از طریق همین اکانت آنلاین به متقاضی اعلام می شود تا در صورت قبول درخواست، پاسپورت خود را برای صدور ویزا بهسفارت ارائه دهد. توجه داشته باشید که معمولا درخواست های آنلاین خیلی زودتر مورد بررسی قرار می گیرند. زمستان در کانادا (۱) ۲۹ آذر ۱۳۹۴ زمستان در کانادا (۱) by iranankara in کانادا

درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی طهران, در جهت ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی ، اخذ ویزای کانادا و امریکا و... با رعایت اصول مشتری مداری در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده و با بهره گیری از مترجمین خبره و کارآزموده و همچنین مشاورین حقوقی مجرب, کیفیت و صحت ترجمه را تضمین می کند.

لینک های مفید

© 2015 Tehran Tarjome. All Rights Reserved. Designed By Milad Mohsennejad

Search