پیکاپ ویزای کانادا:

پس از درخواست ویزای کانادا، سفارت جواب را از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می نمایند درصورت قبولی درخواست متقاضی باید پرینت آن ایمیل را به همراه پاسپورت به سفارت کانادا در شهر محل سفارت ببرد. پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت برای مسافرانی است که پس از ارسال مدارک، ایمیل سفارت کانادا را مبنی بر آماده بودن ویزا دریافت می نمایند و امکان سفر به شهر محل سفارت را ندارند. مسافران محترم می توانند پاسپورت خود را برای دریافت ویزا به شرکت پارک سفر تحویل یا ارسال نمایند تا هماهنگی های لازم جهت پیکاپ آن صورت پذیرد.

  • مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای غیر مهاجرتی (توریستی- دانشجویی- کار)

1- پاسپورت امضا شده

2- پرینت ایمیل سفارت

3- فرم وکالت به ضمیمه امضای پاسپورت

  • مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای مهاجرتی :

1- پاسپورت ها با امضا

2- پرینت ایمیل سفارت

3- دو قطعه عکس 3.5*4.5 با پشت زمینه سفید

4- وارد نمودن قد و رنگ چشم تمام افراد متقاضی در صفحه ی آخر ایمیل

5- امضا متقاضی اصلی در صفحه ی آخر پرینت ایمیل

پس از دریافت ایمیل از سفارت کانادا مبنی بر آماده بودن ویزا، لازم است ایمیل دریافتی به اضافه پاسپورت دارای اعتبار 6 ماه و همچنین برگهauthorization امضا شده را به دفتر طهران تحویل دهند و پس از یک هفته کاری پاسپورت ویزاشده ی خود را تحویل بگیرند

درباره ما

دفتر خدمات مسافرتی طهران, در جهت ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی ، اخذ ویزای کانادا و امریکا و... با رعایت اصول مشتری مداری در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده و با بهره گیری از مترجمین خبره و کارآزموده و همچنین مشاورین حقوقی مجرب, کیفیت و صحت ترجمه را تضمین می کند.

لینک های مفید

© 2015 Tehran Tarjome. All Rights Reserved. Designed By Milad Mohsennejad

Search